KARIERA

Dołącz do zespołu getFlow

GetFlow jest częścią Future Processing S.A., gliwickiej firmy IT z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania. Zobacz aktualne oferty pracy do naszego zespołu, pracuj z nami zdalnie lub hybrydowo i twórz produkty, które mają realny wpływ na stan środowiska.

Dlaczego warto?

1. Będziesz pracować przy tworzeniu i rozwoju produktów

GetFlow ma dwie grupy produktów, które ciągle rozwijamy o nowe moduły i funkcjonalności. SmartFlow dla przedsiębiorstw wod-kan i GridFlow dla Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (dostarczających energię). W przypadkach obu branż produktem jest software do zaawansowanej analizy technologicznej i monitoringu sieci. Tworząc nowe moduły oraz rozwijając obecne, pracujemy w najnowszych technologiach. Co znajdziesz w stosie technologicznym?

2. Obecny stos technologiczny

nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa
nazwa

3. Możesz mieć wpływ na technologię

Myślisz, że warto dodać coś do listy powyżej? Nasze produkty ciągle rozwijamy o nowe moduły i funkcjonalności, więc mamy możliwość stosowania atrakcyjnych technologii. Dołącz do nas, rozwijaj produkty getFlow i swoje kompetencje, pracując w technologiach, które sami wybieramy.

4. Możesz pracować zdalnie lub hybrydowo

Model pracy zdalnej i hybrydowej jest nam bliski od dawna, więc w okresie pandemii bezproblemowo przeszliśmy na elastyczne miejsca pracy. Możesz pracować z domu, ale jeśli wolisz inaczej, zawsze będzie dla ciebie miejsce w biurze w Gliwicach. Pod biurem – duży parking i wiata rowerowa, a w kuchni coś słodkiego (jak koledzy i koleżanki albo ty przyniesiesz, żadne tam czekoladowe czwartki;).

5. Możesz mieć realny wpływ na stan środowiska

Nie bez powodu nasze motto to „no time to waste”. Uważamy poprawę efektywności energetycznej i walkę z kryzysem wodnym za wyzwania, co do których realizacji czas ma znaczenie. Od tego, jak w okresie transformacji energetycznej działają wielcy i mali dystrybutorzy energii, od tego jak ponad 2,5 tys. polskich wodociągów zarządza zasobami wody wiele zależy. Nasza technologia pozwala analizować stan sieci i ograniczać straty wody oraz energii. Produkty getFlow trzymamy na chmurach MS Azure i Google Clouds, których serwery od kilku lat są zasilane 100% OZE.

6. Będziesz pracować z nami

Nasz zespół liczy ponad 70 osób. Opisanie wszystkich w jednym zdaniu byłoby stratą dla wachlarza osobowości w zespole 🙂 Możesz nas zobaczyć w filmie poniżej lub w biurze w Gliwicach. Zapraszamy!